LS1808N681K302NTM
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
LS1808N681K302NTM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LS1808N681K302NTM
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 680PF 250VAC C0G 1808
Duomenų lapai: 1.LS1808N681K302NTM.pdf2.LS1808N681K302NTM.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LS1808N681K302NTM specifikacijos
Dalies numeris LS1808N681K302NTM Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 680PF 250VAC C0G 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85941 pcs Duomenų lapas 1.LS1808N681K302NTM.pdf2.LS1808N681K302NTM.pdf
Įtampa - Įvertinta 250VAC Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.065" (1.65mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Serija -
Reitingai X2, Y3 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Kiti vardai 1763-1084-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 680pF ±10% 250VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Talpa 680pF Programos Safety