LS1808N5R0C302NTM
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
LS1808N5R0C302NTM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LS1808N5R0C302NTM
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 5PF 250VAC C0G/NP0 1808
Duomenų lapai: 1.LS1808N5R0C302NTM.pdf2.LS1808N5R0C302NTM.pdf
  • Pranešimas
LS1808N5R0C302NTM specifikacijos
Dalies numeris LS1808N5R0C302NTM Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 5PF 250VAC C0G/NP0 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 206631 pcs Duomenų lapas 1.LS1808N5R0C302NTM.pdf2.LS1808N5R0C302NTM.pdf
Įtampa - Įvertinta 250VAC Tolerancija ±0.25pF
Storis (maks.) 0.065" (1.65mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Serija -
Reitingai X2, Y3 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 5pF ±0.25pF 250VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) Talpa 5pF