2225E125K500KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
2225E125K500KHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2225E125K500KHT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 1.2UF 50V 2225
Duomenų lapai: 1.2225E125K500KHT.pdf2.2225E125K500KHT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
2225E125K500KHT specifikacijos
Dalies numeris 2225E125K500KHT Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 1.2UF 50V 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6932 pcs Duomenų lapas 1.2225E125K500KHT.pdf2.2225E125K500KHT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.080" (2.03mm) Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.220" L x 0.250" W (5.59mm x 6.35mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Temperature Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1.2µF ±10% 50V Ceramic Capacitor 2225 (5763 Metric) Talpa 1.2µF