2225E333K501KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
2225E333K501KHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2225E333K501KHT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 0.033UF 500V 2225
Duomenų lapai: 1.2225E333K501KHT.pdf2.2225E333K501KHT.pdf
  • Pranešimas
2225E333K501KHT specifikacijos
Dalies numeris 2225E333K501KHT Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 0.033UF 500V 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 11360 pcs Duomenų lapas 1.2225E333K501KHT.pdf2.2225E333K501KHT.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.080" (2.03mm) Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.220" L x 0.250" W (5.59mm x 6.35mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Išsamus aprašymas 0.033µF ±10% 500V Ceramic Capacitor 2225 (5763 Metric) Talpa 0.033µF