2225D473J500KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
2225D473J500KHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2225D473J500KHT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles NOVACAP
Prekės aprašymas CAP CER 0.047UF 50V C0G/NP0 2225
Duomenų lapai: 1.2225D473J500KHT.pdf2.2225D473J500KHT.pdf
  • Pranešimas
2225D473J500KHT specifikacijos
Dalies numeris 2225D473J500KHT Gamintojas Knowles NOVACAP
apibūdinimas CAP CER 0.047UF 50V C0G/NP0 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6491 pcs Duomenų lapas 1.2225D473J500KHT.pdf2.2225D473J500KHT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.080" (2.03mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.220" L x 0.250" W (5.59mm x 6.35mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
Išsamus aprašymas 0.047µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric) Talpa 0.047µF