T528K157M006ATE200
KEMETKEMET
T528K157M006ATE200 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T528K157M006ATE200
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 150UF 6.3V 3528
Duomenų lapai: 1.T528K157M006ATE200.pdf2.T528K157M006ATE200.pdf
  • Pranešimas
T528K157M006ATE200 specifikacijos
Dalies numeris T528K157M006ATE200 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 150UF 6.3V 3528 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5058 pcs Duomenų lapas 1.T528K157M006ATE200.pdf2.T528K157M006ATE200.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija 150µF Paviršiaus kalno žemės dydis -
Tiekėjo prietaisų paketas K Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija KO-CAP® T528 RoHS statusas Digi-Reel®
Polarizacija 1411 (3528 Metric) Kiti vardai 399-5611-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo kodas T528K157M006ATE200
Lifetime @ Temp. 200 mOhm Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
funkcijos General Purpose Išplėstas aprašymas 150µF ±20% Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 200 mOhm
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% apibūdinimas CAP TANT POLY 150UF 6.3V 3528