T528I476M006ATE150
KEMETKEMET
T528I476M006ATE150 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T528I476M006ATE150
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1206
Duomenų lapai: T528I476M006ATE150.pdf
  • Pranešimas
T528I476M006ATE150 specifikacijos
Dalies numeris T528I476M006ATE150 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3973 pcs Duomenų lapas T528I476M006ATE150.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija KO-CAP® T528 Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai 399-5240-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo dydžio kodas I Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) funkcijos General Purpose
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 150 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 47µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1206 (3216 Metric) 150 mOhm @ 100kHz
Talpa 47µF