T528M157M006ATE150
KEMETKEMET
T528M157M006ATE150 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T528M157M006ATE150
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 150UF 6.3V 3528
Duomenų lapai: T528M157M006ATE150.pdf
  • Pranešimas
T528M157M006ATE150 specifikacijos
Dalies numeris T528M157M006ATE150 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 150UF 6.3V 3528 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4506 pcs Duomenų lapas T528M157M006ATE150.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija KO-CAP® T528 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric)
Kiti vardai 399-5246-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo dydžio kodas M Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.059" (1.50mm) funkcijos General Purpose
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 150 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 150 mOhm @ 100kHz
Talpa 150µF