T350B474K050AT
KEMETKEMET
T350B474K050AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T350B474K050AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 0.47UF 50V 10% RADIAL
Duomenų lapai: T350B474K050AT.pdf
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
T350B474K050AT specifikacijos
Dalies numeris T350B474K050AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 0.47UF 50V 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 115279 pcs Duomenų lapas T350B474K050AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.177" Dia (4.50mm)
Serija T350, UltraDip II Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 399-3552
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo dydžio kodas B Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" 0.100" (2.54mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.299" (7.60mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 13 Ohm
Išsamus aprašymas 0.47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial, Disc 13 Ohm Talpa 0.47µF