T350B225K025AS7301
KEMETKEMET
T350B225K025AS7301 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T350B225K025AS7301
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 2.2UF 25V 10% RADIAL
Duomenų lapai: T350B225K025AS7301.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
T350B225K025AS7301 specifikacijos
Dalies numeris T350B225K025AS7301 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 2.2UF 25V 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 111537 pcs Duomenų lapas T350B225K025AS7301.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.177" Dia (4.50mm)
Serija T350, UltraDip II Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai Q1345263
T350B225K025AS730
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Gamintojo dydžio kodas B Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" 0.100" (2.54mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.299" (7.60mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 6 Ohm
Išsamus aprašymas 2.2µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial, Disc 6 Ohm Talpa 2.2µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T350B225K025AS
T350B225K025AS
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT 2.2UF 25V 10% RADIAL