T350B684K050AS
KEMETKEMET
T350B684K050AS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T350B684K050AS
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 0.68UF 50V 10% RADIAL
Duomenų lapai: T350B684K050AS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
T350B684K050AS specifikacijos
Dalies numeris T350B684K050AS Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 0.68UF 50V 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 123685 pcs Duomenų lapas T350B684K050AS.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.177" Dia (4.50mm)
Serija T350, UltraDip II Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 399-1444
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" 0.100" (2.54mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.299" (7.60mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 10 Ohm Išsamus aprašymas 0.68µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial, Disc 10 Ohm
Talpa 0.68µF