L0805B101MDWLT
KEMETKEMET
L0805B101MDWLT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L0805B101MDWLT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas INDUCTORPWR IND FOR DC/DC CONVER
Duomenų lapai: L0805B101MDWLT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
L0805B101MDWLT specifikacijos
Dalies numeris L0805B101MDWLT Gamintojas KEMET
Galimas kiekis 270586 pcs Duomenų lapas L0805B101MDWLT.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ekranavimas Unshielded Serija L-DWL
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 399-17735-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumas 100µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.057" (1.45mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
funkcijos - Išsamus aprašymas 100µH Unshielded Wirewound Inductor 0805 (2012 Metric)