L0805B2R2MDWLT
KEMETKEMET
L0805B2R2MDWLT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L0805B2R2MDWLT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas INDUCTORPWR IND FOR DC/DC CONVER
Duomenų lapai: L0805B2R2MDWLT.pdf
  • Pranešimas
L0805B2R2MDWLT specifikacijos
Dalies numeris L0805B2R2MDWLT Gamintojas KEMET
Galimas kiekis 416342 pcs Duomenų lapas L0805B2R2MDWLT.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ekranavimas Unshielded Serija L-DWL
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 399-17725-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumas 2.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.057" (1.45mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
funkcijos - Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 0805 (2012 Metric)