L08058R2CEWTR
AVX CorporationAVX Corporation
L08058R2CEWTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: L08058R2CEWTR
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 8.2NH 750MA 120 MOHM
Duomenų lapai: L08058R2CEWTR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
L08058R2CEWTR specifikacijos
Dalies numeris L08058R2CEWTR Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas FIXED IND 8.2NH 750MA 120 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 115076 pcs Duomenų lapas L08058R2CEWTR.pdf
Įveskite Thin Film Tolerancija ±0.2nH
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.083" L x 0.059" W (2.11mm x 1.50mm)
Ekranavimas Unshielded Serija Accu-L®
Reitingai - Q @ Freq 43 @ 450MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Non-Magnetic
Induktyvumo dažnumas - bandymas 450MHz Induktyvumas 8.2nH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.041" (1.04mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 3.5GHz
Išsamus aprašymas 8.2nH Unshielded Thin Film Inductor 750mA 120 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC rezistorius (DCR) 120 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 750mA Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
L08058R2DEWTR\O
L08058R2DEWTR\O
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: FIXED IND 8.2NH 750MA 120 MOHM
Sandelyje: 165127 pcs
parsisiųsti: L08058R2DEWTR\O.pdf
RFQ
L08058R2DEWTR\3
L08058R2DEWTR\3
Gamintojai: AVX Corporation