F863DN684K310ALW0L
KEMETKEMET
F863DN684K310ALW0L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F863DN684K310ALW0L
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 0.68UF 10% 310VAC RAD
Duomenų lapai: F863DN684K310ALW0L.pdf
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
F863DN684K310ALW0L specifikacijos
Dalies numeris F863DN684K310ALW0L Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 0.68UF 10% 310VAC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 208407 pcs Duomenų lapas F863DN684K310ALW0L.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 310V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.043" L x 0.394" W (26.50mm x 10.00mm) Serija F863
Reitingai AEC-Q200, X2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-14830
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks "Lead Spacing" 0.886" (22.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.732" (18.60mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.68µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 0.68µF