F863DS105K310Z
KEMETKEMET
F863DS105K310Z Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F863DS105K310Z
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 1UF 10% 310VAC RADIAL
Duomenų lapai: F863DS105K310Z.pdf
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
F863DS105K310Z specifikacijos
Dalies numeris F863DS105K310Z Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 1UF 10% 310VAC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 162148 pcs Duomenų lapas F863DS105K310Z.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 310V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.043" L x 0.433" W (26.50mm x 11.00mm) Serija F863
Reitingai AEC-Q200, X2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-14809
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Spacing" 0.886" (22.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.791" (20.10mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 1µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 1µF Programos Automotive; EMI, RFI Suppression