F863BW474K310R
KEMETKEMET
F863BW474K310R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F863BW474K310R
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 0.47UF 10% 310VAC RAD
Duomenų lapai: F863BW474K310R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
340 pcs
680 pcs
  • Pranešimas
F863BW474K310R specifikacijos
Dalies numeris F863BW474K310R Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 0.47UF 10% 310VAC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 228119 pcs Duomenų lapas F863BW474K310R.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 310V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm) Serija F863
Reitingai AEC-Q200, X2 Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-14820-3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks "Lead Spacing" 0.591" (15.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.752" (19.10mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.47µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 0.47µF