F863BC104K310ALW0L
KEMETKEMET
F863BC104K310ALW0L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F863BC104K310ALW0L
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 0.1UF 10% 310VAC RADIAL
Duomenų lapai: F863BC104K310ALW0L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
F863BC104K310ALW0L specifikacijos
Dalies numeris F863BC104K310ALW0L Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 0.1UF 10% 310VAC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 469455 pcs Duomenų lapas F863BC104K310ALW0L.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 310V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Serija F863
Reitingai AEC-Q200, X2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-14825
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks "Lead Spacing" 0.591" (15.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.437" (11.10mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.1µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 0.1µF