F863BC104M310ALW0L
KEMETKEMET
F863BC104M310ALW0L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F863BC104M310ALW0L
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas FILM RAD .1UF 310 VAC X2 20% AEC
Duomenų lapai: 1.F863BC104M310ALW0L.pdf2.F863BC104M310ALW0L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
F863BC104M310ALW0L specifikacijos
Dalies numeris F863BC104M310ALW0L Gamintojas KEMET
apibūdinimas FILM RAD .1UF 310 VAC X2 20% AEC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 468985 pcs Duomenų lapas 1.F863BC104M310ALW0L.pdf2.F863BC104M310ALW0L.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 310V
Tolerancija ±20% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Serija F863
Reitingai AEC-Q200, X2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-16856
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.437" (11.10mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.1µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.1µF Programos Automotive; EMI, RFI Suppression