F862DP684K310ZLH0J
KEMETKEMET
F862DP684K310ZLH0J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F862DP684K310ZLH0J
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC RAD
Duomenų lapai: F862DP684K310ZLH0J.pdf
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
F862DP684K310ZLH0J specifikacijos
Dalies numeris F862DP684K310ZLH0J Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 137886 pcs Duomenų lapas F862DP684K310ZLH0J.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 310V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.024" L x 0.433" W (26.00mm x 11.00mm) Serija F862
Reitingai X2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-11703
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 34 Weeks
"Lead Spacing" 0.886" (22.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.787" (20.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.68µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.68µF Programos EMI, RFI Suppression