F862BS394K310ALR0L
KEMETKEMET
F862BS394K310ALR0L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F862BS394K310ALR0L
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 0.39UF 10% 630VDC RAD
Duomenų lapai: F862BS394K310ALR0L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
F862BS394K310ALR0L specifikacijos
Dalies numeris F862BS394K310ALR0L Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 0.39UF 10% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 178951 pcs Duomenų lapas F862BS394K310ALR0L.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 310V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.394" W (18.00mm x 10.00mm) Serija F862
Reitingai X2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-11694
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.630" (16.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.39µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.39µF Programos EMI, RFI Suppression