F862BP224K310Z
KEMETKEMET
F862BP224K310Z Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F862BP224K310Z
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD
Duomenų lapai: F862BP224K310Z.pdf
100 pcs
663 pcs
  • Pranešimas
F862BP224K310Z specifikacijos
Dalies numeris F862BP224K310Z Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 273971 pcs Duomenų lapas F862BP224K310Z.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 310V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Serija F862
Reitingai X2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-12367
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 52 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.571" (14.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.22µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.22µF Programos EMI, RFI Suppression