F862BK154K310Z
KEMETKEMET
F862BK154K310Z Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F862BK154K310Z
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD
Duomenų lapai: F862BK154K310Z.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
748 pcs
  • Pranešimas
F862BK154K310Z specifikacijos
Dalies numeris F862BK154K310Z Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 272039 pcs Duomenų lapas F862BK154K310Z.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 310V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm) Serija F862
Reitingai X2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-12366
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 34 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.532" (13.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.15µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 0.15µF Programos EMI, RFI Suppression