F161ZS475K063V
KEMETKEMET
F161ZS475K063V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F161ZS475K063V
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 4.7UF 10% 63VDC SMD
Duomenų lapai: F161ZS475K063V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
F161ZS475K063V specifikacijos
Dalies numeris F161ZS475K063V Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 4.7UF 10% 63VDC SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19123 pcs Duomenų lapas F161ZS475K063V.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 63V Įtampos įvertinimas - AC 40V
Tolerancija ±10% Nutraukimas Solder Pads
Dydis / Matmenys 0.650" L x 0.591" W (16.50mm x 15.00mm) Serija F161
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė Nonstandard Kiti vardai 399-12303-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.283" (7.20mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Išsamus aprašymas 4.7µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Nonstandard
Talpa 4.7µF Programos Automotive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
F16218_LINNEA-90-END-B-ML
F16218_LINNEA-90-END-B-ML
Gamintojai: LEDiL
apibūdinimas: LENS CLEAR SNAP IN
Sandelyje: 99733 pcs
parsisiųsti: F16218_LINNEA-90-END-B-ML.pdf
RFQ
F161ZS124K630V
F161ZS124K630V
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP FILM 0.12UF 10% 630VDC SMD
Sandelyje: 62162 pcs
parsisiųsti: F161ZS124K630V.pdf
RFQ
F161ZS224K400V
F161ZS224K400V
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC SMD