F161ZS124K630V
KEMETKEMET
F161ZS124K630V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F161ZS124K630V
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 0.12UF 10% 630VDC SMD
Duomenų lapai: F161ZS124K630V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
F161ZS124K630V specifikacijos
Dalies numeris F161ZS124K630V Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 0.12UF 10% 630VDC SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62162 pcs Duomenų lapas F161ZS124K630V.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±10% Nutraukimas Solder Pads
Dydis / Matmenys 0.650" L x 0.591" W (16.50mm x 15.00mm) Serija F161
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Nonstandard SMD Kiti vardai 399-14166-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.283" (7.20mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Išsamus aprašymas 0.12µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Nonstandard SMD
Talpa 0.12µF Programos Automotive