F161ZS474K400V
KEMETKEMET
F161ZS474K400V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F161ZS474K400V
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC SMD
Duomenų lapai: F161ZS474K400V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
F161ZS474K400V specifikacijos
Dalies numeris F161ZS474K400V Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26219 pcs Duomenų lapas F161ZS474K400V.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±10% Nutraukimas Solder Pads
Dydis / Matmenys 0.650" L x 0.591" W (16.50mm x 15.00mm) Serija F161
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Nonstandard Kiti vardai 399-12956-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.283" (7.20mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Išsamus aprašymas 0.47µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Nonstandard
Talpa 0.47µF Programos Automotive