ESY476M100AH1AA
KEMETKEMET
ESY476M100AH1AA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESY476M100AH1AA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: ESY476M100AH1AA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ESY476M100AH1AA specifikacijos
Dalies numeris ESY476M100AH1AA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 501497 pcs Duomenų lapas ESY476M100AH1AA.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ESY Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 399-6643
SY476M100AH1AAKPLP
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 240 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.532" (13.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 240 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 240 mOhm @ 100kHz 4000 Hrs @ 105°C Talpa 47µF