ESY337M025AG8AA
KEMETKEMET
ESY337M025AG8AA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESY337M025AG8AA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: ESY337M025AG8AA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ESY337M025AG8AA specifikacijos
Dalies numeris ESY337M025AG8AA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 714146 pcs Duomenų lapas ESY337M025AG8AA.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ESY Sraigtasparnis @ žemos dažnio 700mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 399-6125
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 56 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.709" (18.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 56 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 56 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 105°C Talpa 330µF