ESY687M035AL3AA
KEMETKEMET
ESY687M035AL3AA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESY687M035AL3AA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: ESY687M035AL3AA.pdf
  • Pranešimas
ESY687M035AL3AA specifikacijos
Dalies numeris ESY687M035AL3AA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 122160 pcs Duomenų lapas ESY687M035AL3AA.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.512" Dia (13.00mm)
Serija ESY Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.77A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.36A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 399-6646
SY687M035AL3AAKPLP
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 21 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 21 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 21 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C Talpa 680µF