ESK108M025AH4EA
KEMETKEMET
ESK108M025AH4EA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESK108M025AH4EA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: ESK108M025AH4EA.pdf
  • Pranešimas
ESK108M025AH4EA specifikacijos
Dalies numeris ESK108M025AH4EA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 227591 pcs Duomenų lapas ESK108M025AH4EA.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ESK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 760mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 874mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 399-6652-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.827" (21.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose