ESK107M050AG3AA
KEMETKEMET
ESK107M050AG3AA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESK107M050AG3AA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: ESK107M050AG3AA.pdf
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ESK107M050AG3AA specifikacijos
Dalies numeris ESK107M050AG3AA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 985269 pcs Duomenų lapas ESK107M050AG3AA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ESK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 230mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 276mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 399-6105
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 100µF Programos General Purpose