ESK107M6R3AC3AA
KEMETKEMET
ESK107M6R3AC3AA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESK107M6R3AC3AA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: ESK107M6R3AC3AA.pdf
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ESK107M6R3AC3AA specifikacijos
Dalies numeris ESK107M6R3AC3AA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2476778 pcs Duomenų lapas ESK107M6R3AC3AA.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija ESK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 130mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 156mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 399-6602
SK107M6R3AC3AAKPLP
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.079" (2.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 100µF Programos General Purpose