CWR11KH105KB
KEMETKEMET
CWR11KH105KB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CWR11KH105KB
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 1.0UF 10% 25V 1411
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CWR11KH105KB specifikacijos
Dalies numeris CWR11KH105KB Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 1.0UF 10% 25V 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 86329 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/8, CWR11 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric) Kiti vardai CWR11KH105KB-MIL
T492B105K025BH
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 34 Weeks
Gamintojo dydžio kodas B Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm) funkcijos Military
Gedimo greitis B (0.1%) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 6.5 Ohm
Išsamus aprašymas 1µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1411 (3528 Metric) 6.5 Ohm Talpa 1µF