CWR11KH106KC
KEMETKEMET
CWR11KH106KC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CWR11KH106KC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 10UF 10% 25V 2917
Duomenų lapai: CWR11KH106KC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CWR11KH106KC specifikacijos
Dalies numeris CWR11KH106KC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 10UF 10% 25V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 17932 pcs Duomenų lapas CWR11KH106KC.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.287" Dia x 0.169" L (7.30mm x 4.30mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/8, CWR11 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Kiti vardai 1001-2243-1
1001-2243-1-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Gamintojo dydžio kodas D Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) funkcijos Military
Gedimo greitis C (0.01%) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.2 Ohm
Išsamus aprašymas 10µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 1.2 Ohm Talpa 10µF