CWR11KC106KB
AVX CorporationAVX Corporation
CWR11KC106KB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CWR11KC106KB
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 10UF 10% 25V 2917
Duomenų lapai: CWR11KC106KB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
CWR11KC106KB specifikacijos
Dalies numeris CWR11KC106KB Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 10UF 10% 25V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4287 pcs Duomenų lapas CWR11KC106KB.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/8, TBJ Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Kiti vardai 1010-1067
1010-1067-MIL
TBJD106K025CBMB0800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo dydžio kodas D Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) funkcijos Military
Gedimo greitis B (0.1%) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.2 Ohm
Išsamus aprašymas 10µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 1.2 Ohm Talpa 10µF