CK05BX103KT/R
KEMETKEMET
CK05BX103KT/R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CK05BX103KT/R
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 100V BX RADIAL
Duomenų lapai: 1.CK05BX103KT/R.pdf2.CK05BX103KT/R.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CK05BX103KT/R specifikacijos
Dalies numeris CK05BX103KT/R Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 10000PF 100V BX RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 208958 pcs Duomenų lapas 1.CK05BX103KT/R.pdf2.CK05BX103KT/R.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas BX
Dydis / Matmenys 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Serija Military, MIL-C-11015, CK05
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1001-2003-2
1001-2003-2-MIL
C052K103K1X5CA7301
CK05BX103KTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Švino stilius Formed Leads "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.200" (5.08mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX Radial Talpa 10000pF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CK05BX104K
CK05BX104K
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP CER 0.1UF 50V BX RADIAL