CK05BX104KT/R
KEMETKEMET
CK05BX104KT/R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CK05BX104KT/R
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.1UF 50V BX RADIAL
Duomenų lapai: 1.CK05BX104KT/R.pdf2.CK05BX104KT/R.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CK05BX104KT/R specifikacijos
Dalies numeris CK05BX104KT/R Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 50V BX RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 221025 pcs Duomenų lapas 1.CK05BX104KT/R.pdf2.CK05BX104KT/R.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas BX
Dydis / Matmenys 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Serija Military, MIL-C-11015, CK05
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1001-2005-1
1001-2005-1-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Švino stilius Formed Leads "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.200" (5.08mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor BX Radial Talpa 0.1µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CK05BX121K
CK05BX121K
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP CER 120PF 200V 10% RADIAL
Sandelyje: 129540 pcs
parsisiųsti: CK05BX121K.pdf
RFQ
CK05BX104KTR1
CK05BX104KTR1
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP CER 0.1UF 50V BX RADIAL