CK05BX102KTR
KEMETKEMET
CK05BX102KTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CK05BX102KTR
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 200V BX RADIAL
Duomenų lapai: 1.CK05BX102KTR.pdf2.CK05BX102KTR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CK05BX102KTR specifikacijos
Dalies numeris CK05BX102KTR Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1000PF 200V BX RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 183163 pcs Duomenų lapas 1.CK05BX102KTR.pdf2.CK05BX102KTR.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas BX
Dydis / Matmenys 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Serija Military, MIL-C-11015, CK05