C4AQLBW5500A3JK
KEMETKEMET
C4AQLBW5500A3JK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C4AQLBW5500A3JK
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 50UF 10% 500V RADIAL
Duomenų lapai: 1.C4AQLBW5500A3JK.pdf2.C4AQLBW5500A3JK.pdf
  • Pranešimas
C4AQLBW5500A3JK specifikacijos
Dalies numeris C4AQLBW5500A3JK Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 50UF 10% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21636 pcs Duomenų lapas 1.C4AQLBW5500A3JK.pdf2.C4AQLBW5500A3JK.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 500V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm) Serija C4AQ
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial - 4 Leads Kiti vardai 399-17001
4AQLBW5500A3JK
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Spacing" 1.476" (37.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.465" (37.20mm) funkcijos -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.8 mOhms Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 50µF Film Capacitor 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads Talpa 50µF