C4AQLBW5400A3FK
KEMETKEMET
C4AQLBW5400A3FK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C4AQLBW5400A3FK
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 40UF 10% 500V RADIAL
Duomenų lapai: 1.C4AQLBW5400A3FK.pdf2.C4AQLBW5400A3FK.pdf
  • Pranešimas
C4AQLBW5400A3FK specifikacijos
Dalies numeris C4AQLBW5400A3FK Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 40UF 10% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20705 pcs Duomenų lapas 1.C4AQLBW5400A3FK.pdf2.C4AQLBW5400A3FK.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 500V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm) Serija C4AQ
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial - 4 Leads Kiti vardai 399-16996
4AQLBW5400A3FK
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 35 Weeks
"Lead Spacing" 1.476" (37.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.583" (40.20mm) funkcijos -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 3.5 mOhms Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 40µF Film Capacitor 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads Talpa 40µF