C4AQLBU5100A1XK
KEMETKEMET
C4AQLBU5100A1XK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C4AQLBU5100A1XK
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 10UF 10% 500V RADIAL
Duomenų lapai: 1.C4AQLBU5100A1XK.pdf2.C4AQLBU5100A1XK.pdf
  • Pranešimas
C4AQLBU5100A1XK specifikacijos
Dalies numeris C4AQLBU5100A1XK Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 10UF 10% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75364 pcs Duomenų lapas 1.C4AQLBU5100A1XK.pdf2.C4AQLBU5100A1XK.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 500V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.240" L x 0.512" W (31.50mm x 13.00mm) Serija C4AQ
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-16969
4AQLBU5100A1XK
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 35 Weeks
"Lead Spacing" 1.083" (27.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.992" (25.20mm) funkcijos -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 8.1 mOhms Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 10µF Film Capacitor 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 10µF