C320C683K5R5CA
KEMETKEMET
C320C683K5R5CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C320C683K5R5CA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.068UF 50V X7R RADIAL
Duomenų lapai: C320C683K5R5CA.pdf
  • Pranešimas
C320C683K5R5CA specifikacijos
Dalies numeris C320C683K5R5CA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.068UF 50V X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4222 pcs Duomenų lapas C320C683K5R5CA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-2053
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.100" (2.54mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.260" (6.60mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.068µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
Talpa 0.068µF Programos General Purpose