C320C683K5G5TA
KEMETKEMET
C320C683K5G5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C320C683K5G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER RAD 68NF 50V C0G 10%
Duomenų lapai: C320C683K5G5TA.pdf
  • Pranešimas
C320C683K5G5TA specifikacijos
Dalies numeris C320C683K5G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER RAD 68NF 50V C0G 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 165384 pcs Duomenų lapas C320C683K5G5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.100" (2.54mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.290" (7.36mm)
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.068µF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 0.068µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C320C683K1G5TA7301
C320C683K1G5TA7301
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0.068UF 100V C0G/NP0 RAD
Sandelyje: 158240 pcs
parsisiųsti: C320C683K1G5TA7301.pdf
RFQ
C320C683K5G5TA7301
C320C683K5G5TA7301
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0.068UF 50V C0G/NP0 RAD