C320C683M5U5TA
KEMETKEMET
C320C683M5U5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C320C683M5U5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.068UF 50V Z5U RADIAL
Duomenų lapai: C320C683M5U5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
C320C683M5U5TA specifikacijos
Dalies numeris C320C683M5U5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.068UF 50V Z5U RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 695475 pcs Duomenų lapas C320C683M5U5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Z5U
Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-4318
Darbinė temperatūra 10°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 46 Weeks
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.100" (2.54mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.260" (6.60mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.068µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial Talpa 0.068µF