C2225C822J5GACTU
KEMETKEMET
C2225C822J5GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2225C822J5GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 8200PF 50V NP0 2225
Duomenų lapai: C2225C822J5GACTU.pdf
  • Pranešimas
C2225C822J5GACTU specifikacijos
Dalies numeris C2225C822J5GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 8200PF 50V NP0 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 55510 pcs Duomenų lapas C2225C822J5GACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.061" (1.55mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Kiti vardai C2225C822J5GAC
C2225C822J5GAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 8200pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric)
Talpa 8200pF Programos General Purpose