C2225C824JARACTU
KEMETKEMET
C2225C824JARACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2225C824JARACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.82UF 250V X7R 2225
Duomenų lapai: C2225C824JARACTU.pdf
  • Pranešimas
C2225C824JARACTU specifikacijos
Dalies numeris C2225C824JARACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.82UF 250V X7R 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46023 pcs Duomenų lapas C2225C824JARACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.061" (1.55mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Kiti vardai C2225C824JARAC
C2225C824JARAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.82µF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) Talpa 0.82µF