C2225C821KZGACTU
KEMETKEMET
C2225C821KZGACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2225C821KZGACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 820PF 2.5KV NP0 2225
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
C2225C821KZGACTU specifikacijos
Dalies numeris C2225C821KZGACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 820PF 2.5KV NP0 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40958 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 2500V (2.5kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Kiti vardai C2225C821KZGAC
C2225C821KZGAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 820pF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric)
Talpa 820pF Programos General Purpose