C2225C112MZGACTU
KEMETKEMET
C2225C112MZGACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2225C112MZGACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1100PF 2.5KV NP0 2225
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
C2225C112MZGACTU specifikacijos
Dalies numeris C2225C112MZGACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1100PF 2.5KV NP0 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46594 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 2500V (2.5kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Kiti vardai C2225C112MZGAC
C2225C112MZGAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1100pF ±20% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric)
Talpa 1100pF Programos General Purpose