C2225C122JZGACTU
KEMETKEMET
C2225C122JZGACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2225C122JZGACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1200PF 2.5KV NP0 2225
Duomenų lapai: C2225C122JZGACTU.pdf
  • Pranešimas
C2225C122JZGACTU specifikacijos
Dalies numeris C2225C122JZGACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1200PF 2.5KV NP0 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 30021 pcs Duomenų lapas C2225C122JZGACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 2500V (2.5kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Kiti vardai 399-4865-2
C2225C122JZGAC
C2225C122JZGAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 53 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1200pF ±5% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric) Talpa 1200pF