C2225C105Z5UACTU
KEMETKEMET
C2225C105Z5UACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2225C105Z5UACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1UF 50V Z5U 2225
Duomenų lapai: C2225C105Z5UACTU.pdf
  • Pranešimas
C2225C105Z5UACTU specifikacijos
Dalies numeris C2225C105Z5UACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1UF 50V Z5U 2225 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70015 pcs Duomenų lapas C2225C105Z5UACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija -20%, +80%
Storis (maks.) 0.045" (1.15mm) Temperatūros koeficientas Z5U
Dydis / Matmenys 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2225 (5763 Metric) Kiti vardai C2225C105Z5UAC
C2225C105Z5UAC7800
Darbinė temperatūra 10°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1µF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Z5U 2225 (5763 Metric)
Talpa 1µF Programos General Purpose